Склад для інтернет-магазину

Склад для інтернет-магазину «UitedBOX» – розумний підхід до бізнесу

У онлайн-магазинів є маса переваг, які дозволяють заощадити на багатьох аспектах, що потребують фінансових вливань при утриманні офлайн-магазинів. Але обсяги продажів в ІМ можуть бути досить великими, тому необхідно подбати про зберігання продукції, що продається. Підбирати відповідне приміщення потрібно, звертаючи увагу на кілька основних пунктів:

 

  • Транспортна розв’язка
  • Умови для навантаження-розвантаження
  • Постійний оперативний доступ до товару
  • Сприятливі умови і відсутність ймовірності псування

 

Знімати окреме приміщення не завжди резонно, це більш накладно фінансово і не завжди повністю відповідає вимогам. Орендувавши склад «UitedBOX», ви не лише збережете час і гроші, а й будете повністю впевнені, що ваш товар у повній безпеці.

 

Що пропонує склад для зберігання «UitedBOX»

 

Наші послуги включають надання боксів різного розміру, які індивідуально підбираються під вимоги клієнта:

 

  • Зручні пункти видачі
  • Цілодобова охорона території, захист від псування і крадіжки
  • Сприятлива температура і рівень вологості, хороша вентиляційна система
  • Наявність пожежної сигналізації з системою гасіння
  • Доступ до збереженого майна 24/7, що особливо зручно для цілодобових магазинів

 

Крім того, кожен клієнт компанії може безкоштовно користуватися такими додатковими послугами, як Wi-Fi, туалет, термінал оплати, парковка і розетки. Також у нас ви зможете організувати офіс при складі.

 

Мінімальний термін договору, що укладається – 5 днів і чим на довший час вам потрібен склад, тим дешевше обійдеться щомісячна оренда. Забронювати можна як на місці, так і попередньо по телефону.

 

Як орендувати бокс для інтернет-магазину в «UitedBOX»

 

Для кращого ознайомлення з усіма особливостями і перевагами нашого складу, пропонуємо екскурсію. Наш менеджер проведе вас по всій території, відповість на питання і детально розповість про умови співпраці. Це дозволить вибрати максимально підходящий саме для вашого інтернет-магазину варіант.

 

Якщо ви бажаєте проконсультуватися і замовити послугу, пропонуємо зв’язатися з менеджером «UitedBOX» по телефону або заповнити форму зворотного зв’язку. Також, пропонуємо додаткове обладнання для організації вашого складу, таке як стелажі, пакувальні матеріали, контейнери та інше.

 

Орендуйте склад для свого інтернет-магазину – це вигідно, доступно і безпечно!