Склад для дому

Склад для дому “UniBOX” – комфортний готель для меблів і речей

 Компанія UniBOX пропонує скористатися послугою складу для домашніх речей. Ми допоможемо забезпечити притулок для ваших тимчасово непотрібних меблів, спортивного інвентарю, одягу та інших предметів. Забезпечимо їх збереження, якщо вам потрібно переїхати або зробити ремонт.

Меблі

Не думайте про свої речі в процесі ремонту, зберігайте предмети в нашому складі! Це дасть можливість утримувати їх в порядку і чистоті, а також прискорити ремонт, адже вони не будуть постійно траплятися на дорозі та сповільнювати процес!
 Склад для дому – ідеальний вихід, якщо вам потрібно тимчасово залишити речі в процесі переїзду або ремонту! Привозьте їх до нас – це надійно і безпечно! Ми маємо в своєму розпорядженні комфортабельні бокси різних габаритів, а також цілодобово даємо до них повний доступ!

Спорт інвентар

Ви спортсмен або просто любитель активного відпочинку? Тоді наявність велосипеда, лиж, ковзанів, роликів, сноубордів і можливо навіть човна в вашому домі – звичайна справа. Це все дуже потрібно вам в поїздках або під час дозвілля, але в домашніх умовах – тільки займає місце. Пропонуємо чудовий вихід – зберігайте спортивне приладдя в нашому складі і забирайте тільки в разі потреби!

Дитячі речі та іграшки

Кожен у кого є діти, не з чуток знає як вони швидко виростають з одягу і перестають цікавитися тими чи іншими іграшками. Але що робити в такій ситуації? Коли всі шафи і полиці завалені вже не потрібними речами? Склад для будинку UniBOX пропонує надійні коробки і матеріали для упаковки, щоб зберегти ваші речі незалежно від терміну!

UniBOX пропонує:

  • Бокси від 1 м³
  • Безпеку і збереження
  • Цілодобову охорону
  • Повний індивідуальний доступ 24/7
  • Установку власного замку

Вашим речам сподобається у нас!
Телефонуйте для отримання більш докладної інформації!