Як працює Unibox

Що таке склад індивідуального зберігання? ( Self Storage )

Склад індивідуального зберігання – відносно недавня послуга на ринку України. Склад “UniBox” влаштований як набір індивідуальних боксів для зберігання, обладнаних персональними замками, пожежними датчиками, системами вентиляції і димовидалення, контролю доступу, відеоспостереження та надійної цілодобової фізичною охороною.

На нашому складі є вибір розмірів боксів від “шафки” в 1 м³ до розміру великого морського контейнера і навіть більше. Термін зберігання від 5-и днів. Ви просто привозите речі на склад індивідуального зберігання “UniBox” і замикає їх в боксі на власний замок. Потім Ви або ваші довірені особи приходять і йдуть, коли буде на те воля, в будь-який час дня чи ночі. Ви єдиний власник ключів. У боксі можна зберігати майже всі, крім небезпечних речей описаних на нашому сайті.

Кращий спосіб дізнатися, як працює склад індивідуального зберігання – це потрапити до нас на екскурсію. Наш менеджер складу, із задоволенням проведе для вас екскурсію по “UniBox” і відповість на всі питання, які можуть у вас виникнути.

Якщо ви хочете отримати відповіді по телефону, skype, viber або e-mail ласка перейдіть в розділ контакти і натисніть відповідну іконку, також ми можемо передзвонити вам, у зручний для вас час, якщо ви заповните свій телефон в заголовку сайту.