Склад тимчасового зберігання

Склад тимчасового зберігання речей «UniBOX»

 Наш склад тимчасового зберігання речей складається з двох складських комплексів загальною площею понад 3500 кв.м. Ці комплекси знаходяться на лівому березі м. Київ (Дарницький район). Склади тимчасового зберігання речей  розділені на комірки (бокси) різних розмірів від 1 м ³ до 24 м² і можуть обслужити більш як 600  клієнтів. Кожен бокс замикається на індивідуальний замок, а ключі знаходяться виключно у клієнта. Також, на нашому складі тимчасового зберігання речей підтримується оптимальні кліматичні умови, присутній професійна охорона є зручні способи оплати за послуги та особистий кабінет.

Особливості та переваги зберігання на складах тимчасового зберігання речей «UniBOX»:

 • Безпека.
  Бокси обладнані персональними замками, датчиками пожежної безпеки, вентиляцією і системою димовидалення, а також відеоспостереженням, цілодобовою охороною і контролем доступу.
 • Вибір боксів.
  Залежно від необхідності, розмір боксу варіюється від 2 до 20 кв.м з висотою 2,5 м. Для дрібних речей, використовуються міні-бокси об’ємом 1 м³.
 • Термін зберігання.
  Ви можете зберігати необхідні речі постійно або ж протягом короткого терміну. Мінімальний період — 30 днів.
 • Гнучкі розміри.
  При бажанні або необхідності, ви в будь-який момент можете збільшити або зменшити розмір займаної площі.
 • Доступність.
  У період зберігання речей, ви або ваші довірені особи мають безперешкодний доступ до боксу 24/7.
 • Власні замки.
  Замок і ключі від нього лише ваша власність.
 • Універсальність.
  Бокс підходить для зберігання будь-яких речей, крім небезпечних.
 • Додатковий сервіс «UniBox».
  У кожного клієнта є безкоштовний доступ до терміналу оплати, парковки, розеток, Wi-Fi і туалету.

Як орендувати бокс для зберігання в Києві

Якщо у вас залишилися питання по роботі складу «UniBOX» — зателефонуйте нам і наш менеджер відповість на всі виникаючі питання. Якщо ж хочете побачити все на власні очі — приходьте до нас, наш менеджер проведе вас по приміщеннях, а також допоможе вибрати найвигідніші умови співпраці.

Для додаткової консультації або замовлення послуги скористайтеся засобами зв’язку на сторінці Контакти. Також ви можете «Замовити дзвінок» і наш фахівець зателефонує у зручний для вас час.